Τρίτη 13 Μαΐου 2014

ΑΓΙΑΞ - Σαρακίνα 2-3

Την εντός έδρας ήττα γνώρισε η ομάδα μας το απόγευμα της Κυριακής από την ομάδα της Σαρακίνας σε ένα πολύ καλό παιχνίδι από πλευράς ρυθμού αλλά και διακύμανσης του σκορ. Η ομάδα της Σαρακίνας βρέθηκε μπροστά στο σκορ με 2-0 στις αρχές του πρώτου ημιχρόνου, αλλά οι παίχτες του Γιώργου Καραγιάννη αντέδρασαν άμεσα και έφεραν το παιχνίδι στα ίσια πριν πριν την ολοκλήρωση του πρώτου ημιχρόνου με σκόρερ τους Μιχάλη Φουσιάνη και Βασίλη Πινιάρα. Στο δεύτερο ημίχρονο και οι δύο ομάδες έχασαν ευκαιρίες για να πάρουν την νίκη, την οποία τελικά πήρε η ομάδα που έδειξε να την θέλει πιο πολύ αφού η Σαρακίνα δείχνει να θέλει να κυνηγήσει μέχρι τέλους τις όποιες ελπίδες της για άνοδο στην επόμενη κατηγορία.