Δευτέρα 10 Δεκεμβρίου 2012

ΑΓΙΑΞ - Πιαλεία 0-3

Την ήττα γνώρισε η ομάδα μας εντός έδρας στα πλαίσια της 13ης αγωνιστικής, από την ομάδα της Πιαλείας με το βαρύ 0-3. Αγνώριστη η ομάδα μας, έκανε το χειρότερο φετινό της παιχνίδι και ηττήθηκε φυσιολογικά από έναν αντίπαλο ο οποίος ήταν πολύ κοντά στην......

βαθμολογία και έμοιαζε πρώτης τάξεως ευκαιρία για συγκομιδή βαθμών. Όλα αυτά μέχρι και πριν την έναρξη του αγώνα αφού στην διάρκειά του ο ΑΓΙΑΞ δεν κατάφερε σε καμία περίπτωση να επιβάλει τον ρυθμό του -εκτός από ένα καλό διάστημα στο πρώτο ημίχρονο- και με τρία γκολ που δέχθηκε στο δεύτερο ημίχρονο γνώρισε φυσιολογική ήττα. Πλέον η συνέχεια για την ομάδα μας θα είναι πολύ δύσκολη αφού κάθε παιχνίδι γι' αυτήν θα είναι τελικός.

Πως έπαιξε ο ΑΓΙΑΞ: Νασίου, Παπασωτηρίου, Κολιός, Μήτραινας, Μόκας, Αδάμος Σ., Μπέλος Χ., Θεμέλης Κ., Γκουρουμάνος, Θεμέλης Σ., Κιτσόπουλος.